2017 m. balandžio 24 d., pirmadienis

Mes jau GYVENAME!


Taigi, su didžiausiu džiaugsmu ir moraliniu palengvėjimu su jumis visais galiu pasidžiaugti, kad mes nuo 2017 metų balandžio mėn. 21 dienos oficialiai persikraustėme į namą! Tikriausiai nėra geresnio jausmo, kai supranti, kad trijų metų kasdienio darbo rezultatai teikia tiek daug džiaugsmo! Nekliūna į akis nei namuose esanti betvarkė, maišai su drabužiais ar kiti daiktai kurie tiesiog neatranda sau vietos. Nes visa ši betvarkė - MŪSŲ!

Nuo sklypo pirkimo praėjo kiek daugiau nei 4 metai, pamatai buvo padaryti tą patį rudenį o nuo pirmo blokelio padėjimo nepraėjo pilnai 3 metai. Beveik visus darbus atlikome  patys, o namo vidaus įrengime 80% laiko dirbau vienas. Namukas mūsų kuklus, bet viską padarėme savo jėgomis, kiekvienas kampas, kiekviena siena nuo pradžių iki galo buvo padaryta mūsų rankomis.

Nesunku išvardinti samdytus darbus: el. įvado įvedimas į namą su statybinės dėžutės pastatymu, signalizacijos išvedžiojimas, elektros skydo sumontavimo ir galutinis grindų betonavimas.

Dienoraštis gerokai atsilieka... na priežastis suprantama. Darbas, statybos, kelios valandos miego... nelabai lieka laiko ir fantazijos rašyti. Pailsėjus ir atsigavus reikės aprašyti g/k lubų įrengimo darbus, sienų galutinės apdailos įrengimą, santechnikos darbus, plytelių klijavimą, grindų pasirinkimą ir sudėjimą ir kita. 

Namai dar nėra išbaigti, bet daugiau laukti nebenorėjome. Keliuose kambariuose kabo visiems žinomi šviestuvai - patronai ir statybinės kaitrinės lemputės, ne visi  grindų apvadai sudėti, vidaus durų neturime (tai ne kliūtis gyvenant dviese), virtuvinio komplekto ir neturime (padariau laikiną iš senų baldų, plokščių), baldų gyvenimo pradžiai turime, o visą kitą su laiku susipirksime.

Žinoma ties namo įrengimo darbais mūsų dienoraštis ir visi statybos darbai neužsibaigia. Jau šį pavasarį darysime pamatus garažui ir terasai, laukia lietaus kanalizacijos įrengimas, namo fasado apdailos darbai ir kiti panašūs darbai. Net nekalbu apie gerbūvį ar tvorų įrengimą.

Su praplatėjusiomis šypsenomis I & R.

12 komentarų:

 1. Sveikinimai! Tikrai žinau koks nerealus jausmas yra įsikraustyt į namą, kurio kiekvieną centimetrą sukūrei pats savo rankom :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinu, baltas pavydas :) Labai aktualūs būsimi įrašai, tad labai lauksiu :) Sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Valioooooo ! Sveikinam, ilgai laukėt ir sulaukėt :) Visa kitą ateis po truputi ir durys atsiras, ir apvadai visi per kelis metus, ir šviestuvai visi :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jei jūs 95% darbų atlikote patys, tai aprašyta patirtis tikrai dar kelis metus bus labai naudinga ir nesvarbu, kad įrašai vėluos. Suraskit jėgų ir aprašykite! Ir galingi sveikinimai!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Keliu taurę! Šaunuoliai, sveikinimai :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ačiū jums visiems ;) kiekvienam po šampano taurę! (tik reikės atvykti atsiimti) :) stengsimės neaptingti ir statybose ir blog'o rašyme :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. O taip, geras jausmas, patronai greitu laiku taps interjero detale ir netrugdys, o puos ;) Sveikinimai ir sekmes toliau darbuojantis!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Baltas pavydas! As tiesiog vis dar neturiu statybos leidimo ... :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. As pastaruosius tris metus ir kitiems pavydejau kurie turejo laisvo laiko ir galejo padrypsot ant sofos :D

   Panaikinti
 9. O, tik dabar pamačiau :) prisijungiu prie viso kolektyvo su sveikinimais :) P.S. Karoli, ne tu vienas vis dar be statybų leidimo :D :D

  AtsakytiPanaikinti