2017 m. gruodžio 17 d., sekmadienis

Interjero detalė - sieninis laikrodis

Dar daug darbų mūsų blog'e neaprašytą. Pagal esamus įrašus dar daug trūksta iki gyvenimo name. Tiesiog fiziškai neturime tam laiko. Artėjant pačiom gražiausiom metų šventėm norėtumėme aprašyti apie vieną gražią smulkmeną, kurią pasidovanojome savo namams - sieninį laikrodį.

Įsirenginėdami namus ieškojome praktiškų, gražių, įdomių, niekur artimoje aplinkoje nematytų detalių. Laviruojant tarp žmonos mėgstamo modernizmo ir mano didžiulės simpatijos natūraliai medienai – mūsų simpatijas pelnė skandinavija. Skandinaviškas modernus stilius pasižymi paprastumu, lengvumu, būdingu kiekvienam interjero elementui. Dizainui pasitelkiami šviesūs pasteliniai turkio ir geltonos spalvos atspalviai. Vyrauja baltos, pilkšvos sienos, na o didžiają paviršių dalį sudaro būtent natūralus medis ar jo imitacija.

Atsikrausčius namai dar ilgai buvo tuštoki. Sienos plikos. Tiesiog trūko smulkmenų, kurios mūsų namus paverstų kur kas jaukesniais ir šiltesniais.Vis gi namai ne namai, jei juose nėra laikrodžio, kuris skaičiuotų laimingas minutes namuose. O ir jis turėjo būti kažkoks kitoks - ne tik praktiškas, bet ir originalus namų dekoravimo elementas. Pirminis, galutinis ir konkurencijos nesuradęs mūsų pasirinkimas – „facebook‘e“ užmatyta išskirtinė DECOTOMA sieninių medinių laikrodžių kolekcija. Autentiškas ažūrinis minimalistinio stiliaus pakabinamas laikrodis pjaustytas iš natūraliu ąžuolo lukštu dengtos plokštės, puikiai papuošė ir pagyvino mūsų namų interjerą. O smagiausia – laikrodžiai sukurti ir pagaminti Lietuvoje. Iš gausybės Decotomos siūlomų laikrodžių dizainų ir aksesuarų išsirinkome mums patį pačiausią. Užsisakinėdami maloniai nustebome -  galima patiems išsirinkti asmeniškai gražiausias laikrodžio rodykles. Praėjo vos kelios dienos ir štai - jis mūsų namuose. Labai džiaugiamės savo Kalėdine dovana namams.

Tikrai visiems rekomenduojame atkreipti dėmesį į šiuos medinius laikrodukus ir gal net artėjančioms Kalėdoms ar bent jau Naujų metų proga pasidovanti sau ar draugams po šią puikia interjero detalę.

Decotoma puslapis: http://www.decotoma.com

Na ir nuotrauka mūsų interjere.

4 komentarai:

 1. Čia tas svarbus įrašas apie STATYBAS, kurio negalima uždengti 24 valandas? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Na nepykit už vieną postą ne į temą ;) Gražių švenčių!

   Panaikinti
  2. Visiem gyvent reikia... bet kitą kartą subtiliau gal kažkaip? :D

   O 24h čia Igno idėja buvo.

   Panaikinti
  3. Iš kuklumo dar niekas nenumirėm :D Kito karto gal nebebus :D gražių švenčių Gediminai :)

   Panaikinti